Atribuită
Cumpărare directă
Agenda 16 x 22 cm Coperta din piele naturala, buretata, cusaturi ornamentale, cu buzunare diverse in interior si sistem de inchidere cu capsa metalica, suport de pix. Bloc detasabil nedatat, tipar 2 culori, harti policromie. Culori coperti: negru. Ambalare in cutie individuala neagra exterior si gri interior, protectie cu silk paper Personalizare cu logo - timbru sec - 5 x 5 cm Tiraj - 50 buc.
- Număr anunț
- DA26266094
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- IMPACT CLASS DESIGN SRL (CUI 31264762)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.