Atribuită
Cumpărare directă
1 GW20265 MECANISM PRIZA 2PE/ 16A ALBA BUC 227 13,31 3021,37 2 GW20270 CARACASA RJ45 AMP SY/AL BUC 50 8,11 405,5 3 GW20571 MECANISM INTRERUPATOR 1P 16A BUC 45 6,46 290,7 4 GW20576 MECANISM INTRERUPATOR CAP-SCARA 16A 1P BUC 15 8,08 121,2 5 GW20579 MECANISM INTRERUPATOR CRUCE 16A 1P BUC 10 19,50 195 6 GW22501 PLACA ALBA 1L TOP SYSTEM BUC 55 7,97 438,35 7 GW22502 PLACA ALBA 1L TOP SYSTEM BUC 6 7,97 47,82 8 GW22504 PLACA ALBA 4L TOP SYSTEM BUC 87 15,71 1366,77 9 GW22506 PLACA ALBA 6L TOP SYSTEM BUC 25 18,35 458,75 10 GW24201 SUPORT PLACA 3 LOCURI SYSTEM BUC 75 2,75 206,25 11 GW24202 SUPORT PLACA 4 LOCURI SYSTEM BUC 87 6,34 551,58 12 GW24230 SUPORT PLACA 6 LOCURI SYSTEM BUC 25 8,15 203,75 13 GW27042 INCINTA 2 LOCURI IP55 BUC 1 12,87 12,87 14 GW28011 STEKER 2PT 10/16A 220V ALB BUC 1 4,89 4,89 15 GW38031 CONECTOR RJ45 CAT.5E UTP BUC 50 22,42 1121
- Număr anunț
- DA26281494
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- CRISMAN ELECTRO CONSULTING SRL (CUI 23201453)
- Cod CPV
- 31000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.445,80 RON
- Valoare atribuită
- 8.445,80 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.