Atribuită
Cumpărare directă
Tabla alba magnetica, dubla fata, rotativa, 100 x 180 cm, pe stand mobil, profil aluminiu, Optima. Tabla alba magnetica rotativa cu 2 fete pentru scriere, rama din aluminiu. Datorita dispozitivului rotativ, tabla se poate roti la 360°, se poate fixa in orice unghi. Pe stand mobil cu 4 rotile cu sistem de blocare. Prevazuta cu tavita pentru markere.
- Număr anunț
- DA26284373
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL (CUI 29084646)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 30195900-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.305,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.305,96 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.