Atribuită Cumpărare directă

CURATIRE ZUGRAVEALA VECHE,GLETUIRE,SLEFUIRE,AMORSARE SI VOPSIRE CU VOPSEA LAVABILA, PARCHETARE CU PARCHET LAMINAT CU MATERIALE,TRANSPORT SI MANOPERA INCLUSE. SUPRAFATA ZUGRAVITA ESTE DE 108 MP , 42 MP PARCHET, 26 ML PLINTA

Număr anunț
DA26276588
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS.I-VIII"AVRAM IANCU (CUI 17344114)
Furnizor / câștigător
FRAN & CEZ SRL (CUI 16151034)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.790 RON
Valoare atribuită
4.790 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.790 RON

din 4.790 RON estimat