Atribuită
Cumpărare directă
Placa de baza AsRock Socket 1151,H110M-DVS R2.0, Intel H110, 2*DDR42133 non-ECC, 1*D-Sub, 1*DVI-D, 1*PCI Express 3.0 x16, 2*PCI Express 2.0x1, 4*SATA3 6.0 Gb/s, 2*USB 2.0, 1*USB 3.0, Gigabit LAN 10/100/1000Mb/s, Micro ATX Format MB micro-ATX CPU încorporat No PCI-Ex1 2 Slot RAM 2 USB3 1 Socket MB 1151 PCI 0 PCI-Ex16 1 Serial-or-Paralel No/No Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 300 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. Asd
- Număr anunț
- DA26273966
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Oradea (CUI 23782682)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237140-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,50 RON
- Valoare atribuită
- 239,50 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.