Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare auto CASCO SI AROTRANS pentru : 1.Autoturism DACIA LOGAN 2007, B 69 LOI , CASCO cu urmatoarele caracteristici tehnice : 1461/50KW, 1860 kg, valabilitate polita 12 luni incepand cu 20.09.2020-19.09.2021 prima de asigurare = 920.20 RON AROTRANS cu urmatoarele caracteristici tehnice 1461/50KW, 1860 Kg valabilitate polita 12 luni incepand cu 22.09.2020-19.09.2021 prima de asigurare = 402 RON 2.Autoutilitara/VW/ CRAFTER 2018 , B 771 CRA, CASCO cu urmatoarele caracteristici tehnice 1968/96KW, 3500 kg, valabilitate polita 12 luni incepand cu 24.09.2020 - 23.09.2021 prima de asigurare = 4856.60 RON AROTRANS cu urmatoarele caracteristici tehnice 1968/96KW, 3500 Kg valabilitate polita 12 luni incepand cu 24.09.2020 -23.09.2021 prima de asigurare = 402 RON 3..Autoutilitara/VW/ CRAFTER 2018 , B133 CRA , CASCO cu urmatoarele caracteristici tehnice 1968/130KW, 3500 kg, valabilitate polita 12 luni incepand cu 24.09.2020 - 23.09.2021 prima de asigurare = 4856.60 RON AROTRANS cu urmatoarele caracteristici tehnice 1968/130KW, 3500 Kg valabilitate polita 12 luni incepand cu 24.09.2020 -23.09.2021 prima de asigurare = 402 RON TOTAL DE PLATA 11839.40 RON
- Număr anunț
- DA26282325
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.839,40 RON
- Valoare atribuită
- 11.839,40 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.