Atribuită Cumpărare directă

Montaj gard din placi de beton si stalpi. turnat fundatie , montat gard din placi de beton cu stalpi interax la 2 m.

Număr anunț
DA26267603
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
AGI PROD COM SRL (CUI 15196275)
Cod CPV
45342000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.833,93 RON
Valoare atribuită
47.833,93 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.833,93 RON

din 47.833,93 RON estimat