Atribuită Cumpărare directă

Pachet covit Comuna mIcestii de Campie , jud Bistrita Nasaud

Număr anunț
DA26316816
Autoritate contractantă
Comuna Micestii de Campie (CUI 4427080)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.020,40 RON
Valoare atribuită
10.020,40 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.020,40 RON

din 10.020,40 RON estimat