Atribuită Cumpărare directă

caseta neluminoasa 153x74cm(profil aluminiu, stiplex 3mm albastru, litere in relief din stiplex de 3mm) - 1715lei/buc

Număr anunț
DA26289221
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
STIL PRINT SRL (CUI 17833560)
Cod CPV
34992000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.715 RON
Valoare atribuită
1.715 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.715 RON

din 1.715 RON estimat