Atribuită
Cumpărare directă
1) Aspersor PGJ04 (PGJ04) - 25buc x33.02 RON+ TVA/buc 2) Aspersor PGPADJ (PGPADJ) - 60buc x 35.50 RON+TVA/buc 3) Aspersor PROS-04 (PROS-04) - 100buc x6.4 RON+ TVA/buc 4) Cutie vana mini (MINI)- 21buc x13.76 RON+ TVA/buc 5) Duza 15A (15A)- 40buc x3.81 RON+ TVA/buc 6) Duza 12A (12A)- 40buc x3.81 RON+ TVA/buc 7) Duza 10A (10A)- 20buc x3.81 RON+ TVA/buc Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160, Alina STEFAN - 0737-747365
- Număr anunț
- DA26299416
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.265,46 RON
- Valoare atribuită
- 4.265,46 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.