Atribuită
Cumpărare directă
FABI SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 5L PET 10.00x48.90 MASCA FATA UNICA FOLOSINTA, 3 PLIURI, 50BUC/SET SET 20.00x34.50 KLINTENSIV DEZINFECTANT SUPRAFETE GATA DE UTILIZARE 1000ML BUC 6.00x28.90 SUTTER ONDA 5KG DEZINFECTANT BUC 6.00x99.00 PRES GUZZLER 60X90CM GRI BUC 3.00x119.00
- Număr anunț
- DA26291203
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA VULCANESCU BIRSANA (CUI 18336462)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.303,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.303,40 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.