Atribuită
Cumpărare directă
Cutter mini DELI 2020 308061506 5 Hartie IK Copy Paper, A4, 80g/mp, 500 coli/top 330100900 1 Banda adeziva cauciuc sintetic 48mm x 66m transparenta TESA 4280 523051340 5 Tusiera metalica 70 x 110 mm, OFFICE POINT - Culoare: negru 318101012 20 Tus pentru tusiera, 30 ml, OFFICE POINT - Culoare: albastru 318101013 5 Lipici solid 40 g STAEDTLER 307091307 5 Pix unica folosinta, corp mat - Culoare corp: albastru 319091722 50 Dosar carton alb plic, 100 buc/ set 305031049 1 Dosar carton alb cu sina, 100 buc/set 305031022 1 Sfoara bumbac 100g/ghem 1110011 5 Banda adeziva din hartie 50mm x 50m, 135 mic, OPTIMA 1521008 5
- Număr anunț
- DA26287357
- Autoritate contractantă
- Comuna Branistea (CUI 4344279)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,20 RON
- Valoare atribuită
- 335,20 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.