Atribuită Cumpărare directă

Camera web (Rev.2) DESCRIERE: Model 960-001106 Specificatii tehnice Tip senzor CMOS Rezolutie senzor 4096 x 2160 Rezolutie foto 4096 x 2160 pixeli Rezolutie video 4096 x 2160 pixeli Interfata USB 3.0 necesar pentru 4K Microfon Da Focalizare Autofocus Nightvision Infrared sensor Zoom 5x Culoare Negru Greutate Camera 63 g Dimensiuni Camera 27 mm x 102 mm x 27 mm

Număr anunț
DA26269135
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIA ROSETTI (CUI 29305917)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.476,13 RON
Valoare atribuită
24.476,13 RON
Data publicării
05.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.476,13 RON

din 24.476,13 RON estimat