Atribuită
Cumpărare directă
ASEVI Deo Pons WC 24H 200ml 20005 12 14.5 Careline Wild Breeze Sapun lichid cu parfum de nuferi - 500ml 7290102991778 12 8.4 Careline Spring Blossom 500 ml - sapun lichid cu vanilie si mar 7290102991785 12 8.4 Sano Hn-Techno 4L - sapun lichid roz 7290014004993 6 20.09 Sano Anti Kalk 750mL - detergent anticalcar piatra si rugina 7290014005792 12 11.5 Sano Clear Blue TRG 750ml - detergent geamuri 7290012117879 24 8.05 Sano Floor Fresh Home Luxury Hotel 2L - detergent pardoseli concentrat 7290108351613 12 16.5 Sano Multi Cleaner 1L 7270014006911 24 5.82 Sano X Powder Lemon 600g - praf de curatat cu inalbitor 7290000286594 6 5.11 Manusi menaj economy Clinox S 44-14 44-14 24 2.6 Prosop OTI Practico, 2straturi 550 foi, monorola 5948908009433 12 9.66 Sano Paper Optima 2 straturi, 10 role - hartie igienica 7290014005846 10 6.6 Saci menaj ultrarez. 35L/30buc HDLD STRO-9718 100 3.62 Saci menaj 60L/18buc HDLD cu urechi WNS-9243 60 3 Saci menaj rezistenti 120L/10buc HDLD AZRO-4286 40 3.18 Saci menaj 240L/10buc LDPE 28 microni fara eticheta HOR-0651 40 2.56 Cloramina pastile CLOROM 200buc CLRM 3 49 Sano Paper prosop monorola 500g/60M 7290014004689 12 7.9 Sano X cream apple 1000g 7290102990863 6 9 Coada lemn filetata 1.2M 34201 20 2.4 Sano Bon Green Tea Lemon 5in1 7290102990825 12 5.57 ASEVI - detergent pardoseli 1L 211432 24 10.89 Servetele pop-up albe 2 str. 150foi/buc Papely ZP24 15 20 3.9 HARTIE IGIENICA . MINIJUMBO 2 STRATURI,510 foi 058253 120 3.7 Sano Bon Detartrant WC 750ml 7290102
- Număr anunț
- DA26288397
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA (CUI 4394870)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.644,64 RON
- Valoare atribuită
- 3.644,64 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.