Atribuită Cumpărare directă

80 Creion mecanic 0.5mm Tikky Rotring - 10 Creion mecanic 0.7mm Tikky Rot... mai departe

Număr anunț
DA26295749
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTE "REGINA MARIA (CUI 4210781)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.089,43 RON
Valoare atribuită
2.089,43 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.089,43 RON

din 2.089,43 RON estimat