Atribuită
Cumpărare directă
BX628 Fir Nylon multifilament, 4/0, L=400cm (echivalent ata chirurgicala nr.10) Ambalare: 1 fir/plic, 12 plicuri/cutie DESCRIERE: Fir sutura nylon multifilament 3/0 fara ac, lungime 400 cm (echivalent ata chirurgicala nr 9) Ambalare: 1 fir/plic, 12 plicuri/cutie PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26320940
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498,24 RON
- Valoare atribuită
- 498,24 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.