Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar ROB COLT 1/2-3/8 BUC 1 16.39 ROB DS 1/2 BUC 1 13.03 VOPSEA 0.75L BUC 12 15.1258 CORP LED BUC 2 87.395 SURUB 6*40 BUC 150 0.1681 PIULITA 6 BUC 150 0.042 SURUB 6*50 BUC 100 0.1681 BURGHIU 38 BUC 1 451.26 MANUSI BUC 24 2.9413

Număr anunț
DA26292599
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
955,90 RON
Valoare atribuită
955,90 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

955,90 RON

din 955,90 RON estimat