Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza urmatoarele produse conform referatului de necesitate nr. 4979/19.08.2020: 15 buc. tabla perforata grosime 4 mm si diametru perf. 10 mm.

Număr anunț
DA26302127
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
STANTOBANAT PRODUCTIE SRL (CUI 22014783)
Cod CPV
44170000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.528,10 RON
Valoare atribuită
5.528,10 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.528,10 RON

din 5.528,10 RON estimat