Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 2 cutii Masca protectie 3 pliuri, 3 straturi, cu elastic (50 buc/cutie) 2 buc. Sapun lichid antibacterian Fabi 5L 4 buc. DEZI SEPT X-CLEAN Dezinfectant Min. Sanatatii pentru suprafete 5L 1 buc. DEZI SEPT X-CLEAN Dezinfectant Aviz Min. Sanatatii pentru suprafete pulverizator 1L 2 cutii Manusi Santex din Latex Pudrate 100buc/cutie (Marime: M) 2 cutii Masca protectie de unica folosinta copii 3 straturi, 30 buc/cutie 2 buc. Alchosept 5 L Dezinfectant de maini si tegumente pe baza de alcool 85%
- Număr anunț
- DA26316921
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CICLOVA ROMANA (CUI 28955636)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 35113200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.212,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.212,52 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.