Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 500ML BUC 10 6.95 IGIENOL 750 ML CU PULVERIZATOR BUC 10 16.17 CIF PROFESIONAL 2 IN 1 DETERGENT DEZINFECTANT 5L 2069458 BUC 3 85.54 ALCOOL SANITAR 500ML BUC 10 6.95 IGIENOL 750 ML CU PULVERIZATOR BUC 8 16.17 CIF PROFESIONAL 2 IN 1 DETERGENT DEZINFECTANT 5L 2069458 BUC 3
- Număr anunț
- DA26316972
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VICTORIA (CUI 17376388)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 943,30 RON
- Valoare atribuită
- 943,30 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.