Atribuită
Cumpărare directă
. Casete ABO/Rh (48) – casete – 144 2. Caseta Fenotip Rh-Kell (48) – 144 3. Casete mixte: Test Coombs + Test Enzimatic (48) – 144 4. Ser anti-D – 1 flacon 5. Panel eritrocite depistaj (3 fl. X 10 ml) – set – 1 6. Panel eritrocite papainate pentru depistaj (3 fl X 10 ml) – set – 1 7. Eprubete D
- Număr anunț
- DA26301891
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4347615)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.351 RON
- Valoare atribuită
- 13.351 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.