Atribuită
Cumpărare directă
DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2,00 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 4,00 HARTIE IG. ALBA 3 strat 24/SET set 5,00 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set L buc 2,00 MANUSI NITRIL 100/set L - NEGRU cut 2,00 DEZINFECTANT DETERGENT MULTIFUNCTIONAL 750ml buc 12,00 PUBELA BIROU 55 L buc 10,00 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 2,00
- Număr anunț
- DA26292478
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Calugareni (CUI 29153860)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.397,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.397,83 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.