Atribuită
Cumpărare directă
Colantare paouri din aluminiu (1 fata), cu dimensiunea de 133 cm x 164 cm cu autocolant printat UV, laminat, aplicat. Materialul suport si grafica se vor pune la dispozitie de catre beneficiar. Acceptarea conditilor de cumparare directa de catre ambele parti reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA26279938
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA IMPACT SRL (CUI 14114463)
- Cod CPV
- 22459100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.520 RON
- Valoare atribuită
- 1.520 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.