Atribuită
Cumpărare directă
L(+) -Acid ascorbic pentru analiza; EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur Producator Merck Germania Fosfat diacid de potasiu Potassium dihydrogen phosphate for analysis EMSURE® ISO. Potassium dihydrogen phosphate CAS No. 7778-77-0, EC Number 231-913-4. Producator Merck Millipore N-(1-Naftil)-etilen-diamina 2HCl (diclorhidrat) - reactiv calitate garantata pentru analiza ACS, ≥ 97.0 %. CAS 1465-25-4. Producator Merck Millipore Solutie standard de azotat NaNO3 in H2O trasabila NIST 1000 mg/l NO3 Certipur®. Producator Merck Millipore
- Număr anunț
- DA26301332
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.127,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.127,96 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.