Atribuită Cumpărare directă

CARTUS CANON CL511 1X92.44 LEI CARTUS CANON CL513 1X117.65 LEI CARTUS CANON PG510BK 1X67.23 LEI CARTUS CANON PG512BK 1X92.44 LEI CARTUS HP CF217 2X168.07

Număr anunț
DA26288189
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 16066001)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
35331500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,89 RON
Valoare atribuită
705,89 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,89 RON

din 705,89 RON estimat