Atribuită Cumpărare directă

Baterii Varta R14 (set 2buc) BUC 20 Baterii Varta AAA (set 30buc) BUC 300 Baterii Varta AA (set 40buc) BUC 400 Baterii Varta 9V (set 20 buc) BUC 20 Toner HP CB436A BUC 1 Toner HP CF217A BUC 1 Toner Canon CRG731 (HB,C,M,Y) SET 2 USB FLASH DRIVE 2,0 16GB BUC 30 STICK MEMORIE 32GB, USB2,0, GOODRAM UTS2 BUC 20 STICK MEMORIE 64GB BUC 15 Hartie copiator Xerox Business TOP 200 Biblioraft 7,5 cm BUC 50 Set etichete 24buc/coala A4 (set 100 coli) BUC 20 Foarfeca BUC 30 Mouse simplu BUC 20 Notes autoadezive - 320 coli color BUC 30

Număr anunț
DA26326085
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI 13038872)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.293,10 RON
Valoare atribuită
12.293,10 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.293,10 RON

din 12.293,10 RON estimat