Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil Lexmark MX310 / MX410 / MX510 / MX511 / MX610 / MX611 capacitate 10.000 pagini 10k cu chip COMPATIBIL 60f2h00 toner Lexmark MX 310dn / 410de / 511dhe / 511de / 510de / 610dw / 611de / 611dhe / 611dte 10000p BK CARTUS TONER COMPATIBIL LEXMARK MX 310DN MX 410DE MX 510DE MX 511DE MX 611DE CARTUS TONER COMPATIBIL LEXMARK MX310DN MX410DE MX510DE MX511DE MX611DE CARTUS TONER COMPATIBIL LEXMARK MX-310DN MX-410DE MX-510DE MX-511DE MX-611DE CARTUS TONER COMPATIBIL LEXMARK MX 310 MX 410 MX 510 MX 511 MX 611 CARTUS TONER COMPATIBIL LEXMARK MX310 MX410 MX510 MX511 MX611 CARTUS TONER COMPATIBIL LEXMARK MX-310 MX-410 MX-510 MX-511 MX-611 Cartus toner compatibil Lexmark MX310 Cartus toner compatibil Lexmark MX410 Cartus toner compatibil Lexmark MX510 Cartus toner compatibil Lexmark MX511 CArtus toner compatibil Lexmark MX610 Transport gratuit .
- Număr anunț
- DA26288637
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.437 RON
- Valoare atribuită
- 7.437 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.