Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCCAL pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 1 autobuz inmatriculat permanent in Romania, Jud. Alba pentru 17 locuri Limita de raspundere pe Asigurat per eveniment: 33.000,00 RON Sume asigurate/Limite de raspundere: 33.000,00 RON Invaliditate permanenta: 4000 RON Deces: 1000 RON Invaliditate permanenta totala: 2000 RON Cheltuieli medicale: 150 RON Pagube materiale: 50 RON Fransize: 0 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: Septembrie 2020. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA26315298
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "TOMA COCISIU (CUI 12864523)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370 RON
Valoare atribuită
370 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370 RON

din 370 RON estimat