Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI EXAMINARE NITRIL ( albastre ) FARA PUDRA / MANUSI NITRIL - CUT * 100 BUC -MARIME M- 80 CUT MANUSI EXAMINARE NITRIL ( albastre ) FARA PUDRA / MANUSI NITRIL -CUT *100 BUC MARIME L - 50 CUT MANUSI CHIRURGICALE STERILE, PUDRATE - MARIMI 7 -400 BUC MANUSI CHIRURGICALE STERILE, PUDRATE - MARIMI 8- 400 BUC vata medicala 200 gr - TIP BUMBAC 100%- 50 PACHETE SERINGA 5ML CU AC G22 / SERINGI 5ML CU AC G22- 500 BUC MASCA CHIRURGICALA 3 PLIURI 3 STRATURI / MASTI CHIRURGICALE - MDD 93/42 EEC - AVIZ ANMDMR- 2000 BUC ACE SERINGA / ACE RECOLTARE / ACE INTRAMUSCULARE, 18G, STERILE - 200 BUC ACE SERINGA / ACE RECOLTARE / ACE INTRAMUSCULARE, 23G, STERILE- 200 BUC ALCOOL SANITAR 70% / SPIRT MEDICINAL 70% FLACON 500ML - Aviz MS Nr. 516BIO/01/12.24-UNITATI SANITARE- 120 FL
- Număr anunț
- DA26273255
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.509,80 RON
- Valoare atribuită
- 8.509,80 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.