Atribuită
Cumpărare directă
Registru matricol pentru învăţământ liceal / profesional, A3. 100 file (200 pag), hârtie 70 g/mp, copertă tare cașerată cu hârtie kraft natur lucios - 2 buc x 33.00 lei Registru unic evidenţă a formularelor actelor de studii. pentru învăţământul liceal, A4. 110 file (220 pag), hârtie 70 g/mp, copertă tare cașerată cu hârtie kraft natur lucios - 3 buc x 22.50 lei Condică pentru evidenţă și activitate cadre didactice, A3, 150 file (300 pag), hârtie 70 g/mp, copertă tare cașerată cu hârtie kraft natur lucios - 3 buc x 37.50 lei Catalogul clasei pregătitoare (39 elevi), A4, 14 file, hârtie 80 g/mp, copertă carton gros caşerat cu hârtie kraft natur lucios , capsat + etichetă color personalizată - 2 buc x 17.30 lei Catalog învăţământ primar ( 39 elevi ), X3, (320x480 mm), 16 file, hârtie 80 g/mp, copertă carton gros caşerat cu hârtie kraft natur lucios, cusut și capsat peîntăritură dublă de pânză+ etichetă color personalizată - 7 buc x 28.00 lei Catalog învăţământ gimnazial ( 39 elevi ), X3, (320x480 mm), 16 file, hârtie 80 g/mp, copertă carton gros caşerat cu hârtie kraft natur lucios, cusut și capsat pe întăritură dublă de pânză + etichetă personalizată - 9 buc x 28.00 lei Catalog învăţământ liceal ( 39 elevi ), X3, (320x480 mm), 16 file, hârtie 80 g/mp, copertă carton gros caşerat cu hârtie kraft natur lucios, cusut și capsat pe întăritură dublă de pânză + etichetă color personalizată - 10 buc x 28.00 lei Catalog învăţământ profesional ( 33 elevi ), X3, (320x480 mm), 14 file, h
- Număr anunț
- DA26298334
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Alexandru Domsa" Alba Iulia (CUI 4562630)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.092,60 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.