Atribuită Cumpărare directă

DISPENSER PUNGI IGIENICA 3X23,80; MANUSI UNICA FOLOSINTA 100/SET 3X3,50; PUNGI ALIMENTARE PE ROAL 3KG 400BUC/ROLA 2X9,50

Număr anunț
DA26301620
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,90 RON
Valoare atribuită
100,90 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,90 RON

din 100,90 RON estimat