Atribuită Cumpărare directă

*CONTROL INTERN *TULPINI MICROBIOLOGICE - Shigella sonnei ATCC 25931/ISM 83/44, fl x10 probe comprimate (discuri), U.F.C. intre 10^3-10^6; se pastreaza la +2+8°C, cod L27RS1051, expira 2021.02, 10% discount aplicat, lichidare stoc

Număr anunț
DA26301749
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33698100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,52 RON
Valoare atribuită
599,52 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,52 RON

din 599,52 RON estimat