Atribuită Cumpărare directă

DECLARATIE DE CONFORMITATE MASCA PROTECTIE/FACE MASK, 3 STRATURI ,3PLIURI SISTEMUL DE AJUSTARE DIN ZONA NASULUI ESTE CONFECTIONAT DIN METAL AMBALARE 50BUC/CUTIE PRODUSUL MENTIONAT MAI SUS INDEPLINESTE CERINTELE DE PERFORMANTE REGLEMENTATE DE STANDARDUL EN14683+AC:2019 PENTRU MASTI DE PROTECTIE PRIVIND CAPACITATEA EFICIENTEI DE FILTRARE A BACTERIILOR

Număr anunț
DA26303735
Autoritate contractantă
Comuna Tisau (CUI 4055734)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI 18119943)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat