Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor Pachet RCA+CASCO SUZUKI VITARA BT-41-MSU , conform Caietului de sarcini atasat, ambele valabile 12 luni, incepand cu data de 14.09.2020 pana la 13.09.2021.

Număr anunț
DA26294592
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.328,67 RON
Valoare atribuită
1.328,67 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.328,67 RON

din 1.328,67 RON estimat