Atribuită Cumpărare directă

Domestos 750 ml. - 20 bucati x 6,20 lei Clor Ace 1L - 20 bucati x 5,60 lei Cif 500ml. - 20 bucati x 4,70 lei Saci menajeri 60L 24/set cu urechi - 30 seturi x 7,50 lei Solutie geam cu pulverizator 1L - 19 bucati x 6,20 lei Solutie vase 800 ml. - 10 bucati x 7,50 lei Lavete microfibra pentru sticla - 30 bucati x 3,00 lei Mop textile - 5 bucati x 4,90 lei Solutie gresie si faianta 2L - 15 bucati x 10,50 lei Faras plastic - 3 bucati x 3,00 lei Galeata cu storcator pe role - 4 bucati x 14,00 lei Masca de fata standard, FFP2, 3 straturi 50 bucati/cutie - 2 cutii x 70,00 lei Manusi protectie latex 100 bucati/cutie - 1 cutie x 75,00 lei Sapun lichid 1L - 25 bucati x 7,50 lei Higgea gel de maini cu alcool 70% 1L - 15 bucati x 70,00 lei Higgea gel de suprafete cu alcool 70% 1L - 2

Număr anunț
DA26279084
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.012,30 RON
Valoare atribuită
4.012,30 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.012,30 RON

din 4.012,30 RON estimat