Atribuită Cumpărare directă

33 pachete care vor contine:1 buc - DEZVOLTAREA VORBIRII. 6 ANI. Ed a IV-a; 1 buc - MODELE DE SCRIERE. 6 ANI. Ed a IV-a; 1 buc - MATEMATICA. 6 ANI. Ed a IV-a; 1 buc - NE JUCAM SI INVATAM. NUMERELE. Clasa pregatitoare. Disney Educational; 1 buc - NE JUCAM SI INVATAM. LITERELE. Clasa pregatitoare. Disney Educational; 1 buc - DISNEY. AVIOANE. ECHIPA DE INTERVENTII.

Număr anunț
DA26309471
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.043,46 RON
Valoare atribuită
1.043,46 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.043,46 RON

din 1.043,46 RON estimat