Atribuită Cumpărare directă

Colebil 120cp/93.58 Dicarbocalm 60cp/36.88 Imodium 210cp/514.40 Neuromultivit 200cp/73.39 No-spa 48cp/31.27 Nolpaza 40mg 30cp/17.06 Omeran 112cp/93.50 Triferment 300cp/165.14 Digenzym plus 200cp/183.49 Imun C Max (Vit.C 1000mg) 195cp/357.79

Număr anunț
DA26297851
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
RIANA-FARM SRL (CUI 2802337)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.566,50 RON
Valoare atribuită
1.566,50 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.566,50 RON

din 1.566,50 RON estimat