Atribuită Cumpărare directă

Pres de intrare mocheta cauciucat 60x40, poate fi utilizat ca si covor pt dezinfectant fiind rezistent la CLOR Covor mocheta trafic ,pe verso cauciuc

Număr anunț
DA26332081
Autoritate contractantă
ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39532000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,67 RON
Valoare atribuită
117,67 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,67 RON

din 117,67 RON estimat