Atribuită Cumpărare directă

Panou Rdiant: - Tensiunea de alimentare 230/400 Vac - Puterea electrica P = 2400 W - Comanda manuala

Număr anunț
DA26318516
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA – Centrul judetean Bihor (CUI 23270909)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
44621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.880 RON
Valoare atribuită
5.880 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.880 RON

din 5.880 RON estimat