Atribuită
Cumpărare directă
Cartu§ REZIDUAL XEROX VERSALINK 7025 ORIG 115R00128 Buc 1 240.00 240.00 2 Cartu§ toner Lexmark E250A11 Buc 6 46.00 276.00 2 Cartu§ toner Lexmark MS310 50F2000 Buc 2 125.00 250.00 2 Cartu§ toner CANON CRG719 Buc 1 23.00 23.00 2 Cartu§ toner HP CF283A Buc 2 17.50 35.00 2 Cartu§ toner HP CE278A Buc 3 18.00 54.00 2 Cartu§ toner HP1320 Q5949A Buc 2 50.00 100.00 3 CARTUS TONER HP3005 Q7551A Buc 1 40.00 40.00 4 Cartu§ XEROX 3210/3220 106R01487 Buc 4 45.00 180.00 5 Cartu§ XEROX C123 ORIG 006R01182 Buc 1 450.00 450.00 6 Cartu§ toner HP Q2612A, HP1018 Buc 6 17.00 102.00 7 Cartus HP M203 CF230a Buc 5 50.00 250.00 8 CARTUS CANON PG540. CL541 - Set 1 110.00 110.00 9 Cartu§ C13S050691,EPSON AL-M300 Buc 1 40.00 40.00 TOTAL 2 150.00 mai putin
- Număr anunț
- DA26315797
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR BACAU (CUI 17617060)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150 RON
- Valoare atribuită
- 2.150 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.