Atribuită
Cumpărare directă
1 KIT FLANSA AMORTIZOR 2,000 X48,74 97,48 116,00 2 SET STERGATOARE BOSCH 500/500 MM 1,000X 21,85 21,85 26,00 3 SET SABOTI FRANA LOG/SAND 1,000X 84,03 84,03 100,00 4 KIT REGLAJ SABOTI FRANA LOG. 1,000X 20,17 20,17 24,00 5 HARTIE ABRAZIVA GRANULATIE 80 1,000 X1,26 1,26 1,50 * 6 CURATITOR FRANE XXL 750 ML 1,000X 14,29 14,29 17,00 * 7 CILINDRU FRANA LOG MOTRIO 1,000X 55,46 55,46 66,00 * 8 CONDUCTA FRANA 1.9 STG SPATE 1,000 X15,97 15,97 19,00 * 9 LICHID FRANA DOT 4/430ML 1,000X 9,24 MANOPERA 310,00
- Număr anunț
- DA26332632
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
- Furnizor / câștigător
- TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629,75 RON
- Valoare atribuită
- 629,75 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.