Atribuită Cumpărare directă

Produse conform oferta depusa in urma publicarii de catre autoritatea contractanta a Anuntului de publicitate ADV1168565/09.09.2020: 5008629 SPUMA PU MONTAJ 700 ML BAUDEMAN 3 BUC 6043302 USA EXT ALBA PANEL 88X198 PRAG AL. DR 2 BUC 5014488 PROFIL DE COLT 30X30 3M 15 BUC 5001135 SURUB RIG. CU DIBLU 6X45MM(100 BUC) 2 CUT 5007023 PROFIL CD 60X3000/0,5MM 35 BUC 5000249 IPSOS RIG. SUPER 5KG C03 2 SAC 5001123 BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 45M RIG. 2 BUC 5010949 GLET RIG. DUO GLET 20KG 2 SAC 5011977 GLETIERA INOX HOLZ. MAN. PVC 13X27CM,370 1 BUC 5011943 SPACLU INOX HOLZER MAN. CAUCIUC 80MM,577 1 BUC 5013966 SPACLU INOX PROFI+BIT 120MM 964-12 1 BUC 5013967 SPACLU INOX PROFI+BIT 150MM 964-15 1 BUC 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50MM 4359-44 2 BUC 5006982 PLACA RIG. ANTIFOC RF 12,5 (1,2X2,6M) 17 BUC 5001126 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X25MM(1000 BUC 1 CUT Incheierea prezentei accesari reprezinta comanda ferma a autoritatii contractante.

Număr anunț
DA26326306
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.117,96 RON
Valoare atribuită
2.117,96 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.117,96 RON

din 2.117,96 RON estimat