Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de decolmatare, refacere albie, taierea manuala a arborilor cazuti in parau si transport aluviuni paraul Pienitei, str. Poienitei, colmatari survenite in urma fenomenelor hidrometeorologice din perioada 05.06.2020-26.06.2020 localitatea Viseu de Sus, judetul Maramures
- Număr anunț
- DA26302031
- Autoritate contractantă
- ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
- Furnizor / câștigător
- SIKAEXCAV SRL (CUI 33197694)
- Cod CPV
- 45112400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.