Atribuită Cumpărare directă

BANDA MARCAJ 33/50 GALBEN NEGRU 60760 1 buc 30,67 373014 SPRAY MARCAJ ROSU 500ML 201486 2 buc 29,33 373025 SPRAY MARCAJE FORESTIERE NEON VERDE 500ML 201356 2 buc 29,33

Număr anunț
DA26292160
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29169963)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,99 RON
Valoare atribuită
147,99 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,99 RON

din 147,99 RON estimat