Atribuită Cumpărare directă

1. Coperte arhivare - 966 Top, - Set format din 2 coperte A4 carton duplex 500 g/mp, coperta față personalizata și prevăzuta cu big 2 cm la cotor, coperta spate simpla, coperțile sunt prevăzute cu găuri pentru aplicare alonja. 2. Sfoară - 10 Rolă, - 100% bumbac, diametru fir 2 mm., rolă 80gr. 3. Lipici - 21 Tub, - Pentru hârtie, 10 sau 20 gr. / tub. 4. Registru apeluri 112 - 4 Buc , -100 file, hârtie offset 80g/mp, capsat, coperta carton gros duplex, A4, față verso. 5. Registru monitorizare transporturi substanțe periculoase - 4 Buc, - Tablou, A4, 100 file, față/verso. 6. Registru cu situația personalului operativ - 5 Buc, - Tablou, A3, 200 file, față/verso. 7. Fișă magazie - 1000 Buc, - A5, față-verso. 8. Registru înștiințări meteo - 4 Buc, - 100 file, hârtie offset 80g/mp, capsat, coperta carton gros duplex, A4, față verso. 9. Program pregătire personal operativ - 5 Buc, - A3, față-verso, 200 file 10. Registru forțe și mijloace - 4 Buc, - 200 file, hârtie offset 80g/mp, capsat, coperta carton gros duplex, A4, față verso 11. Registru cu organizarea de permanență detașament- 4 Buc, - format A4, 100 file. 12. Registru intrare a persoanelor străine și evidența vizitatorilor în unitate - 4 Buc, - format A4, 100 file, landscape, fața/ verso 13. Capse - 50 Cutie, - Dimensiune 24/6 14. Dosar PVC - 500 Buc. - Diferite culori, material plastic

Număr anunț
DA26315308
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.554,90 RON
Valoare atribuită
2.554,90 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.554,90 RON

din 2.554,90 RON estimat