Atribuită Cumpărare directă

1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 3 5.41 16.24 3.08 2 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 5 15.90 79.50 15.10 3 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 15.90 31.80 6.04 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 5 15.90 79.50 15.10 5 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 30 0.98 29.50 5.60 6 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 30 0.98 29.50 5.60 7 C088 Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 8 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 3 34.24 102.73 19.52 9 C093 Registru pentru inspectii scolare - coperta arhiva buc. 5 14.63 73.15 13.90 10 C094a Registru unic pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 11 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 12 C100 Registru prezenta personal auxiliar - coperta imitatie piele buc. 3 20.54 61.61 11.71 13 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 2 6.48 12.96 2.46

Număr anunț
DA26316913
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA REMETEA MARE (CUI 29138410)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580,88 RON
Valoare atribuită
580,88 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
13.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580,88 RON

din 580,88 RON estimat