Atribuită
Cumpărare directă
cloramina 200buc/cut 2buc*32lei=64lei;domestos 20buc*7lei=140lei;geam asevi 750ml 20buc*7.50lei=150lei;odo wc31buc*5.20lei=161.20lei;mop bbc 250gr 15 bucc*4,30lei=64.50ei;coada lemn 8buc*4.50lei=36lei;saci 35l 15set*3.50lei=52.50lei;saci 10l 1buc*5lei=5lei;sapun lichid 5l 5buc*30lei=150lei;hig natur 24buc*2.80lei=67.20lei;hig alba 12buc*3.50lei=42lei;rola 900gr 7buc*13lei=91lei;cif 10buc*8.50lei=85lei;matura sorg 10buc*17lei=170lei;detartrant pronax 20buc*6.50lei=130lei;dettol 20buc*14lei=280lei
- Număr anunț
- DA26321632
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR ALBA IULIA (CUI 12817394)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.688,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.688,40 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.