Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DIRIGENTIE DE SANTIER - LUCRARI DE REPARATII INFRASTRUCTURA RUTIERA AFECTATA DE CALAMITATI – UAT FARLIUG Pe parcursul efectuarii lucrarilor, dirigintele de santier are urmatoarele responsabilitati: – verifica documentatia necesara pentru obtinerea autorizatiei de constructie – verifica proiectul si caietele de sarcini realizate pentru efectuarea constructiei – participa impreuna cu proiectantul si constructorul la trasarea lucrarii – verifica realizarea constructiei in conformitatea cu proiectul si caietele de sarcini – urmareste respectarea tehnologiilor folosite pentru a asigura calitatea lucrarii – nu permite realizarea unor lucrari neautorizate sau folosirea unor materiale necorespunzatoare – va participa la verificari si la intocmirea proceselor verbale in fazele determinate..
- Număr anunț
- DA26305524
- Autoritate contractantă
- Comuna Firliug (Primaria Firliug jud. Caras Severin) (CUI 3227815)
- Furnizor / câștigător
- AKADISCO STUDIOS SRL (CUI 15590457)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.