Atribuită Cumpărare directă

VARZA NOUA 60kg,CASTRAVETI 25KG,ROSII 30KG,CEAPA ALBA 45,MORCOVI 40KG,TELINA 15KG,USTUROI 5KG,SALATA VERDE 40BUC, ARDEI GRAS 30 KG,CARTOFI 300 KG

Număr anunț
DA26326485
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE CASTANUL VICTORIA (CUI 38630143)
Furnizor / câștigător
INDICE SRL (CUI 28299795)
Cod CPV
03221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.051,28 RON
Valoare atribuită
2.051,28 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.051,28 RON

din 2.051,28 RON estimat