Atribuită Cumpărare directă

materiale curatenie si intretinere

Număr anunț
DA26304486
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ODOBESTI (CUI 24303648)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,28 RON
Valoare atribuită
461,28 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,28 RON

din 461,28 RON estimat